O Produkcie

Kiedy nadmierne pocenie staje się kłopotliwym problemem, sięgnij po Antidral®

Antidral® to pewne rozwiązanie w leczeniu nadmiernej potliwości:

 • Zmniejsza aktywność gruczołów potowych dzięki wysokiemu (10%) stężeniu chlorku glinu
 • Wygodny aplikator roll-on
 • Kompleksowe działanie - pachy, stopy, dłonie

Wybierz Antidral® i potem się już nie przejmuj!

 • Antidral® - opis produktu

  Antidral® likwiduje lub łagodzi przykre dolegliwości, związane z nadmiernym poceniem się, dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnej - chlorku glinu (10%). Można go stosować na nadmiernie pocące się powierzchnie skóry, tj. stopy, pachy i dłonie.

 • Jak działa Antidral®?

  Antidral® zawiera chlorek glinowy, zmniejszający aktywność gruczołów potowych oraz substancje pomocnicze ułatwiające wchłanianie substancji czynnej oraz znacznie ograniczające możliwość wystąpienia zakażeń naskórka.

  Chlorek glinowy zmniejsza aktywność gruczołów potowych poprzez denaturację białek zawartych w gruczołach i łączenie się z włóknami fibrynowymi, stanowiącymi funkcjonalne zakończenia gruczołów wydzielania zewnętrznego. Po zastosowaniu produktu leczniczego Antidral® ciśnienie wewnątrz światła przewodu potowego wzrasta, w wyniku czego zahamowane zostaje wydzielanie potu z gruczołów potowych.

 • Jak stosować Antidral®?

  Stosuj Antidral® na nadmiernie pocące się powierzchnie ciała tj. pachy, stopy i dłonie, po umyciu i osuszeniu skóry. Antidral® można stosować w zależności od nasilenia dolegliwości codziennie lub co 2-3 dni.

  Jeżeli masz wrażliwą skórę, sugerujemy stosowanie Antidralu co 2-3 dni, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia podrażnień. W razie wystąpienia podrażnień należy przerwać stosowanie leku, aż do ich całkowitego ustąpienia.

 • Na co zwrócić uwagę, stosując Antidral®?

  Antidral® stosuje się wyłącznie na czystą i suchą skórę. Ze względu na ryzyko wystąpienia podrażnień nie należy golić pach min. 12 godzin przed użyciem preparatu. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę.

  Antidral® może niszczyć lub odbarwiać odzież. Należy unikać kontaktu preparatu z tkaninami oraz polerowanymi metalami.

 • Gdzie można kupić Antidral®?

  Antidral® to lek wydawany bez recepty, dlatego jest dostępny wyłącznie w aptekach. Zapytaj o niego swojego farmaceutę.

Pobierz ulotkę